Поиск

Зварювальники MiG-Mag (Латвія)


ЗВАРЮВАЛЬНИКИ МІГ-МАГ

Кількість робочих місць: 4 особи (чоловіки).

Види робіт: виконання зварювальних робіт методами МІГ-МАГ 135,136 процес. Товщина металу мм 0-3 (10%), 3-20 (80%), 21-180 (10%). Праця на період: від зараз,  довгострокове працевлаштування з оформленням дозволу на працевлаштування та перебування на 1 рік і більше.


ВИМОГИ:

  • Вік до 55 років;

  • Досвід зварювання методами МІГ МАГ від 2х років.

  • Наявність документа про кваліфікацію зварювальника.

  • Наявність довідки з роботи або записи в трудовій книжці про відпрацювання 3х років на позиції зварника (потрібно для міграційної служби на оформлення ВНЖ)Ідеально підходять кандидати з досвідом на підприємствах судноремонту/кораблебудування, машинобудування (середнє/важке);

  • Бажано наявність відповідних сертифікатів;

  • Сумлінне виконання своїх обов'язків, відповідальність та працьовитість.

  • Досвід праці в колективі.

  • Хороша фізична форма та здоров'я, витривалість.


РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ:

Робочий час:   6 днів на тиждень, 8-12 годин щодня. Вихідний день - неділя, інші вихідні узгоджуються з роботодавцем.

Оплата праці: 6 євро/нетто за годину (оплата праці залежить від рівня рофесіоналізму працівника, від якості та об’єму  проведених робіт). Середні заробітні плати  спеціалістів 1200-1600 євро /міс.

Проживання: надається роботодавцем безкоштовно (оплата тільки комунальних). Умови проживання відповідають європейським нормативам. Може бути або квартира, або гуртожиток, по 2 особи в кімнаті. Робочий одяг:  надається роботодавцем після оформлення. Потрібно мати свій одяг на перший час, під час стажування.Форма зайнятості:  трудовий контракт строком на 1 рік, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства (ВНЖ).


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Місце праці: Латвія, м. Рига. Завод TTS http://tts.lv/ru/site/about Перед оформленням на роботу кожен працівник здає тест на підтвердження своїх вмінь. Тест здається в Латвії, на заводі TTS.


Код вакансії: 3