Поиск

Вища Школа Економіки та Інновацій у Любліні - перспективи і переваги


Наразі активно триває втсупна кампанія 2020- 2021 р.р. до польських вузів. На сьогоднішній день молодь все активніше обирає для себе різні освітні програми за кордоном. І найбільш приваблює наших абітурієнтів звичайно ближнє зарубіжжя - Республіка Польща.

Сьогодні детально ознайомимся із вищим навчальним закладом який знаходиться в м. Люблін (Польща) - це Вища Школа Економіки та Інновацій (далі по тексту WSEI). Наша компанія не перший рік успішно співпрацює з даним вузом. І щороку ми спостерігаємо позитивні тенденції вузу щодо комфортного навчання іноземних студентів. WSEI вміло поєднує високий професійний рівень навчання безпосередньо з практикою соціально-економічного життя.

Високий рівень навчання в WSEI знаходить своє відображення в оцінках незалежних установ та експертів в галузі вищої освіти. Варто також відзначити якість навчання у Вищій школі економіки і інновацій в Любліні, інноваційність освітньої пропозиції, креативність, простудентський підхід працівників, активну науково — дослідницьку діяльність на світовому рівні та практичний профіль навчання.


На 2020-2021 навчальний рік WSEI пропонує:

Навчання І ступненя (бакалавратура) на спеціальності: адміністрація; внутрішня безпека; економіка; інформатика; логістика; менеджмент;

механіка і машинобудування; педагогіка; психологія; сестринська справа; транспорт; бухгалтерський облік і фінанси.


Навчання ІІ ступеня (магістратура) за спеціальностями: адміністрація; економіка; інформатика; педагогіка; сестринська справа; психологія; транспорт; менеджмент.


Безперервна магістратура (5 років навчання) за спеціальностями: психологія; дошкільна та ранньошкільна педагогіка.


Форма навчання може бути як стаціонарна так і заочна. Навчання проходить на плтній основі з можливістю оплачувати як разово - за весь навчальний рік, так і частинами - посеместрово або ж помісячно. Студенти, які вносять одноразово оплату за весь навчальний рік наперід, отримують 5% знижки від вузу. Деталі оплати на 2020-2021 навчальний рік можна дізнатися, зателефонувавши до наших консультантів за телефонами: 0685823066; 0501354594; 0930018392 або безпосередньо в офісі за адресою: м. Луцьк, вул. Крилова, 1, оф. 35.


Вступ до начального закладу відбувається без вступних іспитів! Оцінюється лише атестат абітурієнта про закінчення середнього навчального закладу. Мова викладання - польська. Тобто, для студентів що планують навчатися в Польщі важливе знання польської мови на рівні В2.


WSEI надає можливість майбутнім студентам обрати навчання англійською мовою. Які ж переваги можна отримати:

  • ОТРИМАЄШ ДИПЛОМ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ, що пітверджує високі професійні кваліфікації та компетенції;

  • ПІДНЕСЕШ СВОЇ МОВНІ КВАЛІФІКАЦІЇ та ознайомишся з спеціалістичною термінологією без потреби участі в додаткових курсах

  • НАВЧАТИМЕШСЯ ІЗ СТУДЕНТАМИ З РІЗНИХ КРАЇН, пізнаєш їх культуру, традиції, а саме головне матимеш неповторні знайомства на все життя

  • БУДЕШ ГОТОВИМ до поїздок на закордонні практики, а також праці в міжнародних корпораціях

  • МАТИМЕШ МІЖНАРОДНІ КОНТАКТИ, що позитивно впливатимуть на розвиток Твоєї кар’єри

Нагадуємо, що з 2017-2018 рр навчальний заклад розпочав безкоштовне навчання англійською мовою в рамках європейських проектів для іноземців та громадян Польщі !

УМОВИ ПРИЙНЯТТЯ НА НАВЧАННЯ:

  • Сертифікат знання ангійської мови на рівні В2 або вступний іспит на знання англійської мови

В випадку великого конкурсу – іспит з профільного предмету / конкурс атестатів. Для студентів-іноземців передбачені стипендії на покриття коштів проживання в Любліні. Стипендії виплачуватимуться на протязі повного циклу навчання на обраному напрямку. Існує можливість проживання в Домі Студента WSEI.


За детелями організації вступу звертайтесь: 0501354594; 0685823066; 0930018392 або за адресою: м. Луцьк, вул. Крилова,1 , оф. 35