Поиск

Виробництво упаковки


Вакансія - виробництво упаковки.

Місто: Załuski - 50 км від Варшави

ОПЛАТА ПРАЦІ: працівникам до 26 років - 13,87 зл. Старше 26 років - 13 зл. Є можливість отримувати аванси.

ПОТРІБНІ: чоловіки, жінки, сімейні пари.

ОБОВ'ЯЗКИ: Робота на виробництві з виготовлення різного роду промислової упаковки з целюлози (коробки для посуду, техніки, харчової промисловості): готувати масу з целюлози і завантажувати її в спеціальні машини для подальшої трансформації, стежити за роботою обладнання (вмикати / вимикати), розрізати верстатами вже готову продукцію, збирати з конвеєрних стрічок упаковки і завантажувати в коробки.

ЖИТЛО: можемо надати хостел, частково платний з зарплати.

РЕЖИМ РОБОТИ: зміни по 12 годин 7 днів на тиждень. Вихідний за погодженням з бригадиром. Фабрика працює цілодобово 7 днів на тиждень. Зміни і денні, і нічні - виставляє зміни бригадир на об'єкті. За місяць в середньому 220-240 годин. За зміну існує 3 перерви: 20 хвилин, і 2 десяти хвилинки. Хорошим працівникам при бажанні дають можливість працювати більше годин.

Додатково: одяг свій зручний - штани, футболка, взуття з металевим носком. На об'єкті видають рукавички і беруші (для тих, хто працює безпосередньо з машинами).

ВИД ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ: Umowa zlecenia.

ВІК: 20-45.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ: документи від 3-х місяців. Розуміння польської мови на комунікативному рівні. Робота при температурі + 25С. Робота на ногах, на деяких процесах сидячи. Потрібні фізично здорові працівники. Жінки піднімають коробки 1-5 кг, чоловіки - 5-15 кг. На об'єкті є кухня, де можна підігріти їжу, також безкоштовна вода.