Поиск

Виробництво та обробка риби і рибних продуктів


Сучасне підприємство KORAL запрошує на свої підприємства працівників. Кількість робочих місць: 37 осіб (чоловіки та жінки) на виробничий заклад в м. Тчев та 68 осіб (чоловіки та жінки) на виробничий заклад в м. Кукіня.


Праця від зараз, на 6-12 місяців і більше.


Вид робіт:

  • робота на сучасному заводі, який займається виробництвом та обробкою риби і рибних продуктів (консерви, копчена і заморожена риба, морепродукти, ікра, салати і ін.). Робота не складна, не потребує наявності аналогічного досвіду, єдиною вимогою є навчатися і працювати. Основні сорти риби - лосось.

  • До основних обов'язків працівника входить: виконання процесів, які пов’язані з виробництвом та обробкою риби, рибних продуктів та морепродуктів, філетування (розрізання) на порційні шматки, важення та пакування на конвеєрній установці, приготування салатів та інших рибних продуктів, робота в цехах копчення, підтримання чистоти на робочому місці. На підприємстві декілька цехів, середня температура +12-…+15.


Сайт заводу: http://www.koral.pl , https://graalgroup.com.pl/nasze-zaklady-produkcyjne/koral-tczew-i-kukinia/


ВИМОГИ:

  • Вік: до 55 років.

  • Віза не менше – 5 місяців. (Можливість працевлаштування по біометричному паспорту уточнюйте у консультантів. Видаємо документи під оформлення візи на цей заклад праці)

  • Досвід роботи на аналогічному підприємстві вітається

  • Можуть бути особи без досвіду роботи

  • Відповідальність, працьовитість

  • Без шкідливих звичок

  • Хороша фізична форма та здоров’я , витривалість та спритність.

РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ :

Робочий час: ЗАВОД В ТЧЕВІ по 10-12 год./день, робота в 2 зміни – денну та нічну, вихідний день - неділя. Є можливість працювати понадгодини. В місяць виходить близько 250-280 відпрацьованих годин. ЗАВОД В КУКІНЯ робочий графік по 12год./день, з понеділка по пятницю робота в денну зміну , є робочі суботи (не завжди) - по 8 год, вихідний день - неділя. Є можливість працювати понадгодини. В місяць виходить близько 250-290 відпрацьованих годин. Але , якщо через прогули кількість годин за місяць виявиться менше 200 годин, то при розрахунках ЗП з неї буде відраховано по 2 злотих за кожну недопрацьовану годину в якості штрафа.

Оплата праці: 11 зл. нетто за годину праці. Виплата з/п проводиться 10 числа кожного місяця на банківську карту. ГАРАНТОВАНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА - від 2400 злотих нетто мінімум в місяць.

Житло: надається роботодавцем БЕЗКОШТОВНО. В кімнатах мешкає кілька працівників (2-3-4). Кухня та ванна кімната – загального користування.

Харчування: за рахунок працівника, в місцях проживання є кухня.

Робочий одяг: роботодавець видає необхідний робочий одяг (чоботи, покриття на голову, уніформа).

Тип договору: офіційне працевлаштування по UMOWA ZLECENIE. Кожен працівник проходить процедуру обов'язкового медогляду (виготовлення санітарної книжки), відкриття банківського рахунку. До роботи приступають за 2-5 днів після приїзду. Роботодавець завозить на місце праці.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

· Місце праці: Польща , Тчев і Кукіня (Tczew w województwie pomorskim, Kukinia w województwie zachodniopomorskim )