Поиск

Виробництво мольбертів, офісних дошок


Пропонуємо роботу - працівник складу – при фабриці з виробництва мольбертів, офісних дошок.


Кількість робочих місць: 5 осіб (чоловіки).

Заклад праці: Firma 2×3 S.Ahttps://www.2x3.pl/. 

Фірма представлена фабрикою з виробництва засобів візуальної комунікацї для дому, офісів та шкіл та дистрибуційним складом. Працівників шукають саме для роботи на складі. Основною продукцією мірми є пробкові дошки, дошки з керамічними поверхнями, фліп-чарти, презентаційні стенди, проекційні екрани, аксесуари тощо.  Опис роботи: працівники на склад, збирання замовлень згідно накладної (робота з продукцією виробництва: коркові дошки в дерев'яній рамі, текстильні дошки, дошки сухого стирання, магнітні і високоякісні дошки з керамічною поверхнею).Праця на період: від зараз, довгострокове працевлаштування від 6 міс до року і на довший термін. 

Вимоги:

Вік  20 - 45 років.Вимоги: розуміння та вміння читати латиницею, задовільний стан здоров»я, витривалість ( робота на ногах).Мотивація  до праці, сумлінність, цілеспрямованість, точність та акуратність.

Роботодавець пропонує:

Оплата праці: ставка 12 зл/год нетто. Заробітна плата виплачується на банківський рахунок.Робочий графік: по 10-12  годин щоденноПроживання: житло надається безкоштовно, кошти за проживання покриває роботодавець.  

   Адреса:   73-200 , Choszczno,  ul. Władysława Jagiełły 37b/, 10 хв. автомобілем від фабрики, роботодавець забезпечує службовим транспортом .Санітарна книжка , медогляд  потрібні, роботодавець забезпечує все.

Харчування : за кошт працівника- в помешканні є всі умови для комфортного проживання, просто ідеальні!

Робочий одяг: видається.Форма працевлаштування: офіційне працевлаштування по тимчасовому трудовому договору – umowa  zlecenia.

Додаткова інформація:

Місце праці: Krzęcin,  Західно-Поморське воєводство, Польща.  Відстань до Щецина - 90 км. Відстань до Гожува Велькопольского - 55 км.     


Код вакансії: 3.