Поиск

ВИРОБНИЦТВО ДЕЛІКАТЕСІВ З ОСЕЛЕДЦЯ, ЗАВОД HERRINGКількість робочих місць: 6 жінок та 4 чоловіка

Праця від зараз, на 6-12 місяців. Робота постійна, не сезонна.

Заклад праці: P.H. „Herring” http://www.herring.torun.pl/.


Рибопереробний завод P.P.H. „Herring” розпочав діяльність з 1992 року, знаходиться в місцевості Wielka Nieszawka (Вєлька Нєшавка) в 10 км від центра м. Торунь. Головний продукт переробки – оселедець (сировина привозиться з Норвегії, Ісландії, Голландії). Завод спеціалізується на переробці та виготовлення різних делікатесів з оселедця (рибна паста, салати, мариноване та солоне філе тощо). Замовниками рибної продукції є всі великі дистрибуційні центри (супермаркети Tesko, Polomarket, Carrefour, Intermarche).


Вид робіт: робота на сучасному заводі, який займається виробництвом делікатесів з оселедця. В основному риба приїжджає на завод у вигляді вже очищеного філе (докладно зображено на відео нижче). Робота не складна, не потребує наявності аналогічного досвіду, головне бажання до навчання і роботи. Основні роботи: пакування маринованого оселедця, зважування, маркування, підтримання чистоти на робочому місці тощо. Виконання процесів, які пов’язані з виробництвом та обробкою риби (очистка риби, витягування кісток, відрубування голів, плавників, хвостів і розріз на порційні шматки; пакування на конвеєрній установці; риби; виготовлення("скручування"). Температура повітря в цехах - +15…+18 градусів.

Відео з місця роботи:

https://www.youtube.com/watch?... - відео з місця роботи з заводу.


https://www.youtube.com/watch?... - перша частина відео демонструє продукти, які виготовляються, друга частина демонструє інші виробничі процеси не показані в першому відео.


ВИМОГИ:

Вік: 25 - 45 років.

Робоча віза від 5 місяців.

Досвід роботи на аналогічному підприємстві вітається

Можуть бути особи без досвіду роботи

Відповідальність, працьовитість

Без шкідливих звичок

Хороша фізична форма та здоров’я , витривалість та спритність.


РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ :

Робочий час: 1 зміна 12год./день, вихідні дні за узгодженням. Є можливість працювати понад години.

Оплата праці: 11 зл/нетто за годину праці. Виплата 10 числа кожного місяця на банківську карту.

Житло: Комфортні квартири/будинки з усім необхідним(кухня, ванна, пральна машинка, подушку, ковдри). Проживання по 3-4 людини в кімнаті. Житло оплачує роботодавець, працівник оплачує комунальні послуги в розмірі 250 зл./міс.

Харчування: за рахунок працівника, в місцях проживання є кухня.

Робочий одяг: роботодавець видає спеціальну робочу уніформу.

Тип договору: Офіційне працевлаштування по UMOWA ZLECENIE. Всі працівники проходять процедуру обов'язкового медогляду, відкриття банківського рахунку. До роботи приступають за 2-5 днів після приїзду (в залежності від готовності документів!!!).


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ: Місце праці: Польща, P.H. „Herring” http://www.herring.torun.pl/ Торунь , (Województwo Kujawo-Pomorskie


Код вакансії: 3.