Поиск

Вступна кампанія 2018 р. Вроцлавський університет бізнесу (Польща)

Компанія EuroVista продовжує інформувати абітурієнтів про кращі вищі навчальні заклади Польщі. В даній статті поговоримо про університет, який розташований у мальовничому місті Вроцлав.

Вроцлав по праву називають активним академічним центром Польщі, його жителі пишаються тим, що у їх місті у 23-х вищих навчальних закладах здобувають освіту майже 137 тисяч студентів. Щороку на навчання до Вроцлава також приїздять більше 500 студентів із усього континенту. І це найкращий доказ високого рівня і престижу вроцлавських ВНЗ.

Вища школа бізнесу -  один із перших недержавних Вищих навчальних закладів бізнес-профілю в регіоні Нижньої Сілезії. Пропонує навчання на бакалавраті і магістратурі в сфері економічних і гуманітарних наук. Особливий акцент в навчанні на всіх спеціальностях ставиться на отриманні практичних навичок, необхідних в організації веденні власної справи. Також діє програма «Вчись і працюй». Повнолітні студенти можуть розраховувати на допомогу в пошуку роботи та підготовці необхідних документів. Більше 80% іноземних студентів знаходять підробіток вже в перші місяці перебування в Польщі.

Вища школа бізнесу у Вроцлаві створила новаторські модульні навчальні програми, розроблені викладацьким колективом у співпраці з підприємцями та роботодавцями, які готують до виконання конкретних завдань в фірмі. Тематичні дослідження, менеджерські тренінги, ігри по прийняттю рішень TOPSIM, навчальні виїзди в компанії, практичні заняття в Польщі і за кордоном.


Навчальний заклад розташований недалеко від центру міста - біля перехрестя вулиць Халлера і Грабішінскої. Будівля має все необхідне для комфортного навчання: аудиторії, оснащені сучасним обладнанням, мультимедійні комп’ютерні лабораторії, зона дозвілля для студентів, бібліотека з читальним залом, велика зелена територія для відпочинку, безкоштовний паркінг для студентів.


Кожен студент має можливість прямого контакту з керівництвом і викладачами університету. Особливу увагу  приділяють професійному обслуговуванню студента. Адміністративний персонал Центру обслуговування студента завжди готовий допомогти. Навчальний заклад створює і використовує власні оригінальні навчальні форми такі як: ігри, тренінги та практичні заняття з професійним навичкам.

Cтуденти відвідують підприємства і організації, працюють з бізнесменами, щоб саме таким чином вони дізнавалися реалії своєї майбутньої професійної діяльності. Доступність – проста процедура поступлення , без вступних іспитів і стресів.

Приваблива вартість навчання. Можливість отримання якісної освіти, відповідно до сучасних тенденцій на ринку праці, диплом європейського зразка. Цікаве студентське життя - екскурсії, свята, кемпінги, участь в студентських організаціях.


Цікаве про університет:

• Університет засновано у 1702 році.

• 9 випускників університету – лауреати Нобелівської премії.

• Навчання проходить на 10 факультетах на 70 спеціальностях.

• В університеті навчається понад 40 тис. студентів.

• Викладацький склад – понад 3,4 тис. викладачів.

• Можна обрати навчання польською або англійською мовою.


Популярні спеціальності:

- Туризм і рекреація

- Управління

- Внутрішня безпека

- MBA

Вартість навчання:

від 1100 EUR за рік


Переваги:

• Можливість отримання якісної освіти, відповідно до сучасних тенденцій на ринку праці, диплом європейського зразка.

• Участь в міжнародних обмінах та програмах - можливість пройти зарубіжну практику, або вчитися півроку в одному з престижних вузів Європи.

• Програма «Вчися і працюй». Повнолітні студенти можуть розраховувати на допомогу в пошуку роботи та підготовці необхідних документів. Більше 80% іноземних студентів знаходять підробіток в перші місяці перебування в Польщі.

• Програма "Подвійний диплом" (Польщі та Франції) - для студентів магістратури на напрямку "Туризм та рекреація"

• Інтенсивний курс польської мови перед початком навчання.

• Адаптаційні заняття перед початком навчання, завдяки яким кожен студент легко увіллється в життя у Вроцлаві. Учасники курсу отримають практичні поради про життя в новому місті країні.

• Індивідуальний підхід до кожного студента - можливість прямого контакту з керівництвом і викладачами університету, професійне обслуговування студента.

• Проста процедура надходження без вступних іспитів, доступна вартість навчання

• Цікаве студентське життя - екскурсії, свята, кемпінги, участь в студентських організаціях.


За детальною інформацією про університет та умови вступу ви можете дізнатися у спеціалістів компанії EuroVista безпосередньо у офісі компанії за адресою: м Луцьк, вул. Даргомижського, 7 оф. 1, або за контактними телефонами:

0685823066

0501354594

0930018392.