Поиск

Вступна кампанія 2018 р. Університет Підприємництва та Адміністрації в м. Люблін (Польща)


Для абітурієнтів 2018 року розпочалася гаряча пора - вибір спеціальності,  вищого навчального закладу та безпосередньо вступу у ВУЗ. Компанія EuroVista розпочинає цикл статей, присвячених більш детальному ознайомленню наших майбутніх студентів з рейтинговими вищими навчальними закладами Польщі.


Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji - Університет Підприємництва і Адміністрації (WSPA) 

був заснований в 1998 році, розпочав навчання за напрямком "Управління підприємством" для 415 студентів, які буди зараховані на перший курс. В наступному навчальному році ВУЗ прийняв уже більше 1400 студентів. На даний момент в WSPA навчається більше 3000 студентів на курсах бакалавріату та магістратури, і більше 1000 студентів на післядипломній освіті.WSPA пропонує європейський диплом і високий рівень кваліфікації, гарну атмосферу для навчання і активне студентське життя.


Університет знаходиться на 30 місці серед усіх бізнес-шкіл на території Польщі і 5 місце у рейтингу кращих вищих учбових закладів даного типу. Університет отримав позитивні відгуки Державної акредитаційної комісії по усім учбовим напрямкам. ВУЗ отримав сертифікат "Чесна Школа", який видається вищим учбовим закладам, рівень навчання яких відповідає державним стандартам і правилам навчання у Польщі.


В Університеті присутній хороший викладацький склад, більшість викладачів - професура з державних університетів чи викладачі - практики, які працюють у різних сферах.


Досить розвинути в Університеті наукова діяльність - конференції, власне видавництво, система внутрішніх грантів наукового персоналу.


WSPA тісно співпрацює з вузами усієї Європи. Закордонні партнери - Arteveldehogeschool – Бельгія, Buznesa Augstskola Turiba – Литва, Copenhagen University College of Engeneering – Данія, Diakonjhemmet University College – Норвегія, International School for Social and Business Studiess, Celje, Словения, University College of London – Англія, University of Alicante – Испанія, University of Primorska, Faculty of Management Koper, Словенія, Uniwersytet Techniczny w Koszycach – Słowacja, Urbana University of Ohio –  США та інші.


Студенти мають можливість отримувати соціальні стипендії за досягнення в науці чи спорті, стипендію на проживання, на харчування, соціальні стипендії для людей з обмеженими фізичними можливостями, допомога в надзвичайних ситуаціях. Студентам пропонується стажування в успішних підприємствах та фірмах. Можливі стажування за кордоном, функціонує Відділ кар'єри і міжнародного обміну. Можлива участь в програм ERASMUS.


На території Університету знаходяться вигідні соціальні об'єкти: лабораторії, комп'ютерні класи, загальний доступ до інтернету, кафе, паркінг на 210 місць, повне прилаштування до потреб студентів з обмеженими можливостями. Крім навчання, цікавого студентського життя, стипендій, проходження міжнародних практик у Європі, перед студентами відкриваються можливості здачі екзаменів і отримання сертифікатів, які стануть великою перевагою в подальшому працевлаштування


Крім навчання, цікавого студентського життя, стипендій, проходження міжнародних практик в Європі, перед студентами вузу відкриваються можливості здачі екзаменів і отримання сертифікатів, які стануть великою перевагою в подальшому працевлаштуванні, зокрема:

• курси CISCO;

• мовна школа WSPA;

• інкубатор підприємництва для студентів;

• можливість отримання міжнародного сертифікату, якій підтверджує знання англійської мови в робочому оточенні – TOEIC;

• екзамени, які дозволяють отримати сертифікат внутрішнього аудитора – BVQI;

• екзамени European Computer Driving License;

• Європейський Сертифікат Комп'ютерних Вмінь - спільно з Польським Інформаційним Товариством– ECDL.


Необхідні дії та документи для вступу на навчання у WSPA:

• Реєстрація абітурієнта в компанії EuroVista;

 

• Оригінал атестату і додаток про повну середню освіту, разом з присяжним (нотаріальним) перекладом на польську мову (послуга компанії EuroVista);


• Апостиль до атестату і додатку (послуга компанії EuroVista);

 

• Ксерокопія закордонного паспорту, візи, карти побиту чи іншого документу, який надає право знаходитись на території Польщі (також знадобиться оригінал);

 

• Медична довідка (з перекладом на польську мову), що свідчить про відсутність протипоказань для навчання на обраному напрямку;

 

• Сертифікат, що підтверджує знання польської мови, наприклад річний курс підготовки. У випадку відсутності такого документи, але абітурієнт добре володіє польською мовою, він може отримати підтвердження вузу, що його підготовка і рівень знань польської мови дозволяє почати навчання.

Також у ВУЗі діє Літня Школа польської мови, на основі якої можна отримати сертифкат про знання польської мови;


• Дві фотографії 35х45;

 

• Підтвердження оплати вступного внеску (100 злотых). 

Додатково! Абітурієнт, який буде прийняти на навчання в WSPA зобов'язується протягом 30 днів: надати страховий поліс на випадок хвороби чи нещасного випадку на період навчання у Польщі чи Європейську карту медичного страхування (Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego) чи вступити в Національний Фонд Охорони Здоров'я(Narodowego Funduszu Zdrowia).


Додаткового для кандидатів на факультет Архітектура.


Якщо абітурієнт вступає на факультет Архітекури, то додатково до вищеперелічених документів потрібно буде додати  портфоліо з 3-х малюнків, виконаних власноруч в техніці олівця, на листках формату А3 в категоріях:


• композиція из простих геометричних тіл;

• малюнок з натури;

• малюнок з уяви.


Додатково для абітурієнтів на магістратуру:


• Диплом, що підтверджує закінчення вищої освіти І ступеня (бакалавра) і нотаріальний переклад диплому та його додатку на польську мову;


       - присяжним перекладачем (pl. - tłumacz przysięgły);

       - консулом Республіки Польща, який виконує свої обов'язки в країні, в якій був виданий диплом або перекладачем з нотаріальним посвідченням


  • Апостиль диплому, який підтверджує закінчення вищої освіти (Apostsil).

Більше інформації про напрямки навчання та ціни на новий 2018-2019 навчальний рік, можна дізнатись у спеціалістів EuroVista безпосередньо у офісі компанії: м. Луцьк, вул. Даргомижського, 7, або за контактними телефонами:

0685823066;

0501354594;

0930018392.