Поиск

Вакансії в Латвії. Умови працевлаштування.


ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РОБОТИ:


Для легальної роботи в Латвію потрібно відкривати або робочу візу, або ВНЖ з правом на роботу. І віза, і ВНЖ відкриваються під певного роботодавця і звільнення з роботи призводить до ануляції і візи, і ВНЖ. Ми видаємо документи для відкриття візи під нижче перечислені вакансії.

Віза відкривається на 3 місяці, строк оформлення документів залежить від міграційної служби Латвії (4-6 тижнів до моменту отримання візи).


ПОГОДЖЕННЯ КАНДИДАТІВ. Для розгляду кандидата на будь-яку позицію ОБОВ'ЯЗКОВО потрібне резюме та копії закордонного паспорту (1стор + всі відмітки).

В резюме просимо вказувати:

  1. актуальний номер кандидата, так як з  працівниками проводиться співбесіда. 

  2. дійсний досвід роботи в резюме.

Не потрібно писати неправдиву інформацію, яка  по перше причинить шкоду працівникові , а також нанесе шкоду Вашій репутації. 


СТРОК ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ: працівники рекрутуються до довгострокову перспективу. Не на 3 місяці. А на весь строк контракту (6-12 місяців). За три місяці працівник тільки адаптується і навчиться працювати на новій роботі. Наші латвійські роботодавці лояльні і відпускають працівників додому у відпустки.


ПЕРЕЛІК ВАКАНСІЙ:

Працівниці в пральню. Латвійський філіал Фінської компанії "ЛІНДСТРЬОМ"

Потрібні жінки до 45 р., з/п - 3,5 євро.


Працівники на оцинковку. Завод "ЗН МЕТАЛС" - різноробочі, чоловіки до 45 років. З/п - 4 євро перші три місяці, далі 4,5 євро за год.


Автомеханік. Дилерський автоцентр в Ризі - 2 чоловіки. З/п - 4 євро перші три місяці, далі 4,5 євро за год.


Кухарі. Мережа бістро "ЛІДО" - 10-15 осіб. З/п - 4 євро в місяць.


Деталі за телефонами: 0501354594; 0685823066; 0930018392.