Поиск

Технік по монтажу систем вентиляції, кондиціонування та опалення (Латвія)


Кількість робочих місць:10 (чоловіки).


Види робіт: робота на будівництві; монтаж систем вентиляції, кондиціонування та опалення і елементів, пусконаладні роботи,  високоякісне виконання роботи, контроль за необхідними матеріалами і іншими ресурсами; виконання доручень керівника будівельних робіт і дотримання правил будмайданчика, інші роботи згідно кваліфікації. Праця на період:від зараз,  довгострокове працевлаштування, мінімально на 6 місяців з подальшим оформленням дозволу на працевлаштування та перебування на 1 рік.


ВИМОГИ:

Вік до 50 років; відповідний професійний досвід мінімум 2-3 роки. Досвід в монтажі систем вентиляції, кондиціонування та опалення і елементів і елементів (повітропроводи, фасонні елементи, арматура, роздільники повітря, монтаж устаткування); досвід роботи з ізоляцією з вати і гуми/каучуку (це буде перевагою). Розуміння про облаштування вентиляційної системи і про основні принципи роботи. Уміння читати проекти і схеми. Знання техніки безпеки, досвід роботи на висоті зверху 2м. Досвід роботи з ручними електроінструментами і іншим устаткуванням необхідним для виконання робіт. Високе почуття відповідальності за виконані роботи, матеріали і інструменти. Уміння вільно спілкуватися російською мовою. Акуратність, старанність. Досвід праці в колективі. Без шкідливих звичок. Хороша фізична форма та здоров’я, витривалість.


РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ:

Робочий час: 5- 6 днів на тиждень, 8-12 годин щодня. Вихідний день - неділя, інші вихідні та робочий графік встановлюється та узгоджуються з роботодавцем та об’єктом на якому виконуються роботи.Оплата праці: 4 євро/нетто (або 122 грн, або 17,16 злотих для порівняння) за годину (оплата праці залежить від рівня професіоналізму працівника, від якості та об’єму проведених робіт). Проживання: надається роботодавцем безкоштовно, працівник сплачує комунальні послуги. Умови проживання відповідають європейським нормативам, є все необхідне, в кімнатах по 2 особи.Харчування: не надається, в місцях проживання є кухня. Робочий одяг: надається роботодавцем (потрібно мати свій одяг на перший час). Форма зайнятості: трудовий контракт строком на 1 рік, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства. Оформлення латвійських документів на працевлаштування.


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Місце праці: Латвія, основні об’єкти знаходяться в м. Рига (80% роботи).


Код вакансії: 3.