Поиск

Студентська віза до Польщі. Нові правила оформлення.


Інформуємо Вас про нові додаткові правила в переліку документів, необхідних для отримання національної польської візи з приміткою «студент!Це стосується фінансового забезпечення студента!

Довідка з навчального закладу, що підтверджує зарахування заявника на навчання або продовження навчання.


Підтвердження здійснення оплати (видане навчальним закладом), якщо заявник зарахований, або продовжує платне навчання. Якщо навчання безкоштовне повинно бути документальне підтвердження даного факту в довідці з університету.


Документ, що підтверджує наявність достатніх фінансових коштів на покриття витрат на проживання та повернення до країни походження.


Документом, що підтверджує наявність фінансових ресурсів може бути:

1. дорожній чек;

2. свідоцтво про суму ліміту на кредитній картці, видану банком, що видав кредитну картку (допускається будь-який банк, який знаходиться в Україні або Польщі, або іншій країні);

3. свідоцтво про наявність грошових коштів у ПОЛЬСЬКОМУ банку або кооперативному ощадно-кредитному товаристві, що знаходяться на території Республіки Польща. Не може бути ні Кредо банк, ні Ідея банк, ні будь-який інший банк, який знаходиться в Україні. Такий банк повинен бути розташований саме у Польщі;

4. документ, що підтверджує надання національної чи іноземної стипендії;

5. довідка про працевлаштування та розмір заробітної плати.

6. вартості повернення в країну походження складає:

* 200 злотих, якщо він прибув з сусідньої країни з Республіки Польща (наприклад: Україна, Білорусь, Росія);

7. витрати на проживання.


На кожен місяць запланованого перебування, має бути мінімально:

*701 злотий для однієї особи;

*528 злотих для кожної особи в сім’ї (якщо заявник буде проживати з сімєю; наприклад, чоловік з дружиною).


Заявник (Наприклад: Україна, Білорусь, Росія) на 365-денну візу повинен мати щонайменше 8,612 злотих (701*12+ 200) фінансових ресурсів плюс кошти, необхідні для покриття витрат на проживання. Кошти на покриття проживання вираховуються з документу, який підтверджує місце проживання (наприклад, з договору про оренду житла або з довідки з гуртожитку) – місячна оплата за проживання * на кількість місяців перебування в Польщі. Наприклад, якщо щомісячна оплата за гуртожиток складає 300 злотих, тоді витрати на проживання за рік будуть складати: 300 злотих * 12 місяців = 3 600 злотих на проживання на рік.


Для сім’ї громадян (Наприклад: Україна, Білорусь, Росія) на кожну особу на 365 днів щонайменше 6,536 злотих (528*12+ 200) + кошти на проживання.


Візу з приміткою «студент» можуть отримати тільки студенти стаціонарної форми навчання, або особи, котрі виїжджають до Польщі з метою проходження підготовчого курсу для зарахування на навчання. Консул є уповноваженим для оцінки заявника, чи його рівень володіння мовою, якою проходитиме навчання, є достатнім для навчання у навчальному закладі.


Звертайтесь, будемо раді бути корисними!

Телефони менеджерів компанії:

0501354594; 0685823066