Поиск

Страхування від СК GUARDIAN - наш новий партнер!


Нещодавна наша компанія уклала договір про співпрацю з Товариством з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «GUARDIAN».


GUARDIAN має  досвід роботи на страховому ринку України більше 10 років, головний офіс Компанії знаходиться у місті Києві. Метою компанії є розбудова регіональної мережі, а також примноження бази клієнтів, розширення каналів продажів, зростання надходження страхових премій та хороший фінансовий результат.


Компанія надає послуги з перестрахування, непохитними принципами в роботі якого є:

  • прозорість операцій;

  • максимальна відповідальність та довіра сторін;

  • конкуренція та диверсифікація.

МІСІЯ ТДВ «СК «ГАРДІАН» – це якісний сервіс і надійний страховий захист для своїх клієнтів.Страхова компанія пропонує наступні програми страхування:


- Особисте страхування; - Страхування вантажоперевезень; - Страхування майна; - Страхування транспортних ризиків.«Страхова компанія «GUARDIAN» пропонує наступні продукти по ОСОБИСТОМУ СТРАХУВАННЮ:


ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОГРАМИ ПО ДОБРОВІЛЬНОМУ МЕДИЧНОМУ СТРАХУВАННЮ.

Договір страхування можуть придбати підприємства і організації на користь своїх співробітників у віці до 65 років. Територією дії страхового полісу є Україна, а також, за бажанням страхувальника, можна активувати опцію "Страхування подорожуючих за кордон". 


 КОМПЛЕКСНЕ ОСОБИСТЕ СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ І ХВОРОБ.

Договір страхування можуть придбати юридичні та фізичні особи (суб’єкти підприємницької діяльності), які бажають застрахувати своїх співробітників. Застрахованими можуть бути: співробітники підприємств та організацій, а також близькі родичі співробітників (по додатковому покриттю). 


 ОБОВ’ЯЗКОВЕ ОСОБИСТЕ СТРАХУВАННЯ ЧЛЕНІВ ДОБРОВІЛЬНИХ ПОЖЕЖНИХ ДРУЖИН (КОМАНД).

Даний вид страхування здійснюється на підставі Порядку та умов обов’язкового особистого страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони та членів добровільних пожежних дружин (команд), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 3 квітня 1995 року №232. 


 СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ.

Договір страхування можуть придбати підприємства та організації для своїх співробітників у віці до 70 років. Страховий захист по даному Договору розповсюджується на наступні страхові випадки: тимчасовий розлад здоров’я, встановлення інвалідності або смерть в результаті нещасного випадку. 


 СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ЗА КОРДОН.

Договір страхування можуть придбати підприємства та організації на користь своїх співробітників, які планують подорож за кордон (відрядження тощо). Страховий захист по даному Договору розповсюджується на наступні страхові випадки: раптова хвороба; нещасний випадок; неможливість здійснення туристичної подорожі; пошкодження або крадіжка багажу; інші непередбачувані випадки під час подорожі, на вибір страхувальника. 


 СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ПО УКРАЇНІ.

Даний Договір можуть укладати юридичні особи на користь своїх співробітників, віком до 80 років, які планують подорож з метою відпочинку або туризму, відрядження тощо, в межах України. Страхування здійснюється на випадок: гострого захворювання застрахованої особи, загострення хронічного захворювання чи нещасного випадку, який відбувся під час подорожі. 


Придбати страховий поліс Ви можете безпосередньо в офісі компанії за адресою: м. Луцьк, вул. Крилова, 1, оф. 35, також працюємо по усій Україні - доставка полісів за рахунок компанії.


Джерело: www.grdn.com.ua