Поиск

Шоколадна фабрика LOTTE Wedel (Варшава)

Пост обновлен 20 мая 2019 г.

** Працівники продукції LOTTE Wedel Sp. z o.o. чоловіки, жінки, пари **


Підприємство, сайт - LOTTE Wedel Sp. z o.o.

ul. Zamoyskiego 28/30

03-801 Warszawa

https://wedel.pl

Короткий опис діяльності фірми - E. Wedel це найсильніший шоколадний бренд в Польщі, який вже понад 160 років поставляє своїм покупцям радість і задоволення від інтенсивного і глибокого смаку кращої якості шоколаду.

** Місто роботи - Warszawa; **


Вік - до 56 max;

Функціональні обов'язки на робочому місці, і посил до працівників:

  • Дівчата - прості виробничі роботи, прийом цукерок і шоколадної продукції з конвеєра, упаковка в індивідуальні картонні коробки, упаковка коробок в картонні ящики, робота сидячи. ** Дуже важливо, щоб у жінок були довгі пальці для комфортної роботи, і не було артриту і алергічних реакцій на солодке. Хороші мануальні здібності. Робота не важка, без підняття важких предметів. **

  • Чоловіки - укладання коробок на піддони. Робота в постійному русі стоячи на ногах.

  • Після кожної зміни проводиться обов'язкова вологе прибирання робочого місця в якій беруть участь як чоловіки, так і жінки, чоловіки носять воду, жінки миють все елементи конвеєра.

** Графіки роботи: в основному графіки роботи по 12 годин, шість днів на тиждень з 6.00-18.00, 18.00-6.00. Тиждень в день, тиждень в ніч. Слід зазначити, що переходить тиждень з дня в ніч і назад дає тільки 24 години відпочинку.


Відділ "BARYLKI" працює виключно в три зміни з 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00, тобто не більше 210 годин на місяць. Тільки 4 тижні перед Новим роком працюють по 12 годин.

У перший день всі працівники проходять навчання - 7 годин, Оплачується стандартно.

** Ставка нетто на годину - 11,25 злотих за годину для працівників продукції. **

** Ставка нетто на годину - 13,00 злотих за годину для КАРЩИКИ (електровізків сo стоячим місцем для оператора https://youtu.be/9P_jA5texy0) **

** Проїзд до, з роботи - проїзний за рахунок фірми на всі види транспорту. **

Умови проживання - проживання з усіма зручностями, кімнати по 3,4, і 6 чоловік в кімнаті, є все необхідне для життя. (Фото в прикріплених файлах)

Додаткові витрати - оформлення санітарної книжки за рахунок працівника (110 злотих). Повинні мати з собою по приїзду.Код вакансії: 8