Поиск

Робота на заводі по виробництву с/г машин


ПРАЦІВНИКИ НА ЗАВОД


Великий і масштабний завод по виробництву сільськогосподарських машин, автобусів. https://www.ursus.com/ Місто праці: Люблін Чоловіки до 45 років Потрібні:

- монтер - електрик ( монтаж електричних пристроїв та приладів в автобусах) Монтування електричних пристроїв та приладів, виконання інших монтажних робіт відповідно до поданої документації, адаптація елементів обладнання автобусів, введення в експлуатацію електричних систем, встановлених на автобусах, виконання допомоги, необхідної для виконання поточного монтажу.

- фарбувальник ( очищення та підготовка поверхні для фарбування, фарбування) Очищення та підготовка поверхні для фарбування, захист поверхні перед фарбуванням, грунтовання та фарбування вологих поверхонь, ремонт лакових поверхонь, контроль якості фарбованих деталей.

- монтер- механік ( монтаж автобусів) Монтаж складових частин автобусів та інших робіт відповідно до наданої документації, адаптація елементів обладнання автобусів, роботи механічні та монтажні, виконання допомоги, необхідної для виконання поточного монтажу.

Ставка без досвіду роботи: 11 zl/год (з другого місяця 12 zl/год) Ставка з досвідом: 12 zl/год (з другого місяця 13 zl/год) Графік роботи: 12 годин, з понеділка по суботу, від 6 до 18 і від 18 до 6 Проживання та робочий одяг безкоштовно за рахунок працедавця. Проїзд: 40-50 хвилин автобусом , вартість проїзду 3,6-4 зл.


Код вакансії: 3