Поиск

Працівники на автомобільне виробництво


22.12.8 https://youtu.be/X418YzMXzjg

https://youtu.be/8hleeKSbNrA

https://youtu.be/hITN1Ad_sX8

Приїзд (чоловіки, жінки, сімейні пари):

A) 3. січня 12 осіб

B) 7 січня 10 осіб


Custom Glass Solutions і SRG Global

SRG GLOBAL


SRG Global, компанія, що належить Guardian, є одним з найбільших виробників хромованих пластикових деталей, призначених для автомобільної промисловості, комерційного транспорту і побутової техніки.

SRG Global є неперевершеними в питаннях асортименту. SRG має виробничі потужності на найбільших світових ринках Північної Америки, Європи та Азії. У Польщі SRG Global представлений в місті Болеславец.

http://www.srgglobal.com/

Функціональні обов'язки на робочому місці:

• Робоче місце: Оператор верстатів з числовим програмним забезпеченням, процес повністю автоматизований, всьому навчать на місці, і оператор монтажу, що не складні роботи на монтажі дрібних декоративних елементів на радіаторну решітку, тобто вмонтувати декоративні торгові марки (Volvo. Mercedes, Audi і тд .).

• Обов'язки: дрібні виробничі обов'язки, монтаж компонентів, контроль якості продукції, звіти про кількість шлюбу і готової продукції. Виробництво декору для передніх грат радіаторів для брендів, марок BMW, Audi, Maserati, Porshe і інших виробників.

На підприємстві немає різких запахів і агресивних умов праці.

Дуже хороший і доброзичливий колектив.

Дуже гарне і постійне місце роботи.

Найкращі умови для працевлаштування на цьому підприємстві. Співпрацюємо з даним підприємством вже більше трьох років.

• Трудоустраиваем жінок і чоловіків.

• Робота в три зміни мінімум 6 днів на тиждень, можливість додаткових змін у вихідні дні. Мінімум 220 в високий сезон 300 годин на місяць.

• Оплата праці: 11,00 злотих за годину. За продуктивну роботу передбачені премії і надбавки до кожній годині роботи.

премії

(Премія в місяць +400 зл / брутто).

(Премія в рік 500 злотих нетто постійним працівникам),

Продовження контракту.

Якщо працівник відпрацювавши візу, або термін днів по біометричного паспорту повертається до нас на роботу по воєводського запрошення і річний візі в проекті RENESANS, гарантовано отримує підвищення ставки до 12,00-12,50 злотих нетто зі збереженням премій і бонусів безпосередньо від підприємства.


Кожен працівник отримує від підприємства цифровий ключ від апаратів продають гамбургери, шоколад, суп, чай, кава. Є їдальня де можна розігріти принесену з собою їжу.

Для всіх працівників надається безкоштовне проживання з усіма зручностями. До 4-6 чоловік в кімнаті. Квартири повністю мебльовані, є посуд і всі необхідні прилади.

Проживання в пішої доступності до підприємства, знаходиться в самому центрі міста Болеславец.


Код вакансії: 8.