Поиск

Працівник заводу з виробництва консерви POLINORD

Пост обновлен 23 сент. 2019 г.


Кількість робочих місць: 112 осіб, (чоловіки+жінки+сімейні пари). Праця від зараз, на 6-12 місяців і більше.


Вид робіт: робота на сучасному, високотехнологічному закладі, який займається виробництвом рибних делікатесів. Підприємство виробляє більше 100 різних найменувань продукції. Робота не складна, не потребує наявності аналогічного досвіду, єдиною вимогою є навчатися і працювати.


До основних обов'язків працівника входить:

  • виконання процесів, які пов’язані з виробництвом та обробкою риби, рибних продуктів та морепродуктів, філетування (розрізання) на порційні шматки,

  • важення та пакування та маркування на конвеєрній установці,

  • приготування салатів та інших рибних продуктів,

  • обслуговування виробничих ліній з виробництва консерв,

  • підтримання чистоти на робочому місці тощо.


На підприємстві декілька цехів, з різним температурним режимом, що залежить від технологій. Завод оснащений 16 виробничими лініями, має 7 пакувальних ліній і 16 машин для закриття різних видів банок. Polinord виробляє понад 100 різних видів продукції і витрачає в середньому 20 мільйонів банок на місяць.


ВИМОГИ:

  • Вік: до 55 років (можуть розглядатися кандидати з вищим віком при умові хорошого здоровя та витривалості).

  • Віза не менше – 5 місяців. (Можливість працевлаштування по біометричному паспорту уточнюйте у консультантів. Видаємо документи під оформлення візи на цей заклад праці)

  • Досвід роботи на аналогічному підприємстві вітаєтьсяМожуть бути особи без досвіду роботи.

  • Відповідальність, працьовитістьБез шкідливих звичокХороша фізична форма та здоров’я , витривалість та спритність.

РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ :

Робочий час: робочий графік по 12год./день, з понеділка по пятницю робота в 2 зміни – денну та нічну (6-18, 18-6), є робочі суботи (не завжди) - по 8 год, вихідний день - неділя. Є можливість працювати понадгодини. В місяць виходить близько 250-290 відпрацьованих годин. (Але , якщо через прогули кількість годин за місяць виявиться менше 200 годин, то при розрахунках ЗП з неї буде відраховано по 2 злотих за кожну недопрацьовану годину в якості штрафа).

Оплата праці: 16 зл. нетто за годину праці. Виплата з/п проводиться 10 числа кожного місяця на банківську карту.

Житло: надається роботодавцем, БЕЗКОШТОВНО! В кімнатах мешкає кілька працівників (2-3-4). Кухня та ванна кімната – загального користування. До місця роботи – 20-30 хвилин транспортом, проїзд забезпечується роботодавцем (для працівника безкоштовно).

Харчування: за рахунок працівника, в місцях проживання є кухня. В робочу зміну можна харчуватись на заводі продукцією без обмежень (консерви, пресерви, рибні делікатеси).

Робочий одяг: роботодавець видає необхідний робочий одяг (чоботи, покриття на голову, уніформа).

Тип договору: офіційне працевлаштування по UMOWA ZLECENIE. Кожен працівник проходить процедуру обов'язкового медогляду (виготовлення санітарної книжки), відкриття банківського рахунку. До роботи приступають за 2-5 днів після приїзду.


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Місце праці: Польща , Картошино (Kartoszyno w województwie pomorskim). Всі працівники обов’язково проходять медогляд та отримують санкнижки. Увага! Якщо працівник відпрацьовує 3 місяців на підприємстві – роботодавець оформлює санкнижку за свій власний кошт, але якщо працівник відпрацьовує менше 3 місяців на підприємстві – з останньої заробітної плати будуть знімати 350 зл. за оформлення санітарної книжки.