Поиск

Працівник на кондитерську фабрику фірма ARKADIA


Кількість робочих місць: 15 осіб (жінки).


Праця від 17-24 серпня 2019 року, довгострокове працевлаштування.


Види робіт: робота в кондитерській галузі на виробничому закладі ARKADIA (співзасновником польського закладу є відома німецька фірма Argenta Schokoladenmanufaktur Gmbh https://www.argenta-schoko.com/en/start , що спеціалізується на виготовленні шоколадних фігурок та цукерок). Виробництво продукції з шоколаду, упаковка шоколадних виробів, сортування за розмірами, вилучення виробів із форм, наклеювання етикеток, стікерування тощо . Робота нескладна, не потребує аналогічного досвіду, головне – бажання до навчання і роботи.


ВИМОГИ:

Вік: до 55 років.

Працівники без особливих кваліфікацій, але якщо є досвід роботи на подібному підприємстві, то це буде великою перевагою.

Робоча польська віза від 5,5-6 місяців або повна біометрія.

Спритність, витривалість, сумлінний підхід до виконання своїх обов’язків. Гарне здоров’я та відсутність шкідливих звичок.


РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ :

Робочий час: по 12 годин пн-сб, робота в 2 зміни (денна 6:00-18:00 та нічна 18:00-6:00), вихідні дні – неділя.

Оплата праці: ставка 11 зл/нетто на годину, для старанних працівників ставка може піднятися до 12 злотих нетто за годину. Підприємство зацікавлене в довгострокових працівниках. Виплата 10 числа кожного місяця на банківську карту. (Затримка можлива лише за умови якщо 10 число – вихідний або святковий день.)

Житло: роботодавець надає помешкання поблизу закладу праці. В кімнаті по 3-4 особи, є кухня, ванна кімната. Оплата проживання – 250 злотих/ місяць. Харчування: за рахунок працівника.

Робочий одяг: роботодавець видає робочий одяг.

Вид працевлаштування: Офіційне працевлаштування по UMOWA ZLECENIE. Всі працівники проходять процедуру обовязкового медогляду, відкриття банківського рахунку. До роботи приступають за 3-5 днів після приїзду (в залежності від готовності документів). Роботодавець відвозить на місце роботи. Є україномовні куратори).


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Місце праці: Польща, Arkadia Sp. z o.o. ul. Bydgoska 17, 89-520 Gostycyn. Куяво-Поморське воєводство.