Поиск

Працівник на виробництво харчової промисловості (KORAL Kukinia Graal)


Кількість робочих місць: 40 осіб, (чоловіки+жінки). Праця від зараз, на 3-12 місяців і більше, біометрія або віза.Вид робіт: робота на сучасному, високотехнологічному закладі в харчовій промисловості, який займається виробництвом рибних делікатесів.

Робота не складна, не потребує наявності аналогічного досвіду, єдиною вимогою є навчатися і працювати. До основних обов'язків працівника входить: виконання процесів, які пов’язані з виробництвом та обробкою риби, рибних продуктів та морепродуктів, філетування (розрізання) на порційні шматки, зважування шматочків рибного філе (оселедець, лосось, кілька тощо ), пакування та маркування на конвеєрній установці, приготування салатів та інших рибних продуктів, підтримання чистоти на робочому місці. На підприємстві декілька цехів, з різним температурним режимом, що залежить від технологій.


ВИМОГИ:

  • Вік: до 55 років.Віза не менше – 5 місяців

  • Досвід роботи на аналогічному підприємстві вітається

  • Можуть бути особи без досвіду роботи

  • Відповідальність, працьовитість

  • Без шкідливих звичок

  • Хороша фізична форма та здоров’я , витривалість та спритність.


РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ :

Робочий час: робочий графік по 12год./день, з понеділка по пятницю робота в денну зміну , є робочі суботи (не завжди)  - по 8 год, вихідний день - неділя. Є можливість працювати понадгодини. В місяць виходить близько 250-290 відпрацьованих годин. (Але , якщо через прогули кількість годин за місяць виявиться менше 200 годин, то при розрахунках ЗП з неї буде відраховано по 2 злотих за кожну недопрацьовану годину в якості штрафа).

Оплата праці: 11 зл. нетто за годину праці. Виплата з/п проводиться 10 числа кожного місяця на банківську карту.

ГАРАНТОВАНА місячна заробітна плата  - мінімальна від 2400 злотих.Житло: надається роботодавцем, БЕЗКОШТОВНО! В кімнатах мешкає кілька працівників (2-3-4). Кухня та ванна кімната – загального користування. До місця роботи – 20-30 хвилин транспортом, проїзд забезпечується роботодавцем (для працівника безкоштовно)

Харчування: за рахунок працівника, в місцях проживання є кухня. В робочу зміну можна харчуватись на заводі продукцією без обмежень (консерви, пресерви, рибні делікатеси).

Робочий одяг: роботодавець видає необхідний робочий одяг (чоботи, покриття на голову, уніформа).

Тип договору: офіційне працевлаштування по UMOWA ZLECENIE. Кожен працівник проходить процедуру обов'язкового  медогляду (виготовлення санітарної книжки), відкриття банківського рахунку. До роботи приступають за 2-5 днів після приїзду.


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Місце праці: Польща , Кuкіnia (w województwie pomorskim)Всі працівники обов’язково проходять медогляд та отримують санкнижки.

Увага! Якщо працівник відпрацьовує 3 місяців на підприємстві  – роботодавець оформлює санкнижку за свій власний кошт, але якщо працівник відпрацьовує менше 3 місяців на підприємстві – з останньої заробітної плати будуть знімати 350 зл. за оформлення санітарної книжки.