Поиск

Плануєте відпочити? Тоді вам до Польщі!

Літо – пора ніби створена для радості, насолоди та позитивних емоцій. Довгі сонячні дні дарують нам більше вільного часу для активного відпочинку та творчості, соковиті ягоди та фрукти додають енергії, буяння природи навколо надихає.


Компанія EuroVista бажає долучитися до приємного і ми охоче ділимося з місцями відпочинку, які поряд з нашою країною.


Неймовірно, але ідеальною країною для літньої відпустки може стати саме Польща!

По-перше, це близько. Ви можете поїхати в Польщу на власному авто, поїздом, автобусом або ж літаком - обирайте для себе найзручніший варіант.

По-друге, це дешево. Високий європейський сервіс битиме по кишені чи не менше, ніж вітчизняний, український.

По-третє, це просто того варте :) Море, гори, старовинні історичні та атмосферні міста, парки розваг чи екстрім-тури - тут кожен обере собі відпочинок до смаку.


Нагадуємо, що з 12 червня 2017 року для України діє безвізовий режим з ЄС, а отже подорожувати в Польщу з метою туризму можна лише на підставі власного біометричного закордонного паспорта. Про усі нюанси його оформлення, необхідні документи, ціну та термін виготовлення ви можете дізнатися у спеціалістів компанії EuroVista.


Польська Балтика - прекрасний варіант для приємного літнього проведення часу. Комфорт і невисока вартість відпочинку привертають щороку все більше туристів. М'який клімат, морське повітря, чисті піщані пляжі - природа постаралася і створила тут унікальні місця, які підкорять вас своєю красою і зручністю. 

Тут немає промислових районів, заводи, фабрики та інші підприємства не порушать ваш спокій, тож можна зануритися в тишу і насолодитися єднанням з природою. Польські курорти на березі Балтійського моря - чудовий вибір для тих, хто хоче оздоровитися, подихавши свіжим морським повітрям та не згоріти від лежання під палючим сонцем. Особливістю Балтійського узбережжя є й те, що майже всі пляжі знаходяться в оточенні соснових лісів, тож якщо вам набридне засмагати, ви завжди зможете вибратись на прогулянку чи пікнік до лісу.Однак, обираючи для відпочинку морські курорти Польщі слід пам’ятати, що розташовані вони на півночі країни, тож справжньої літньої спеки тут очікувати не варто. Середня температура влітку +25°C. Середня температура Балтіського моря в липні-серпні до +15-17°C.Кращі морські курорти Польщі: 

• Сопот

• Мендзиздроє

• Устка

• Криниця Морська

• Колобжег

• Леба


Справжньою морською перлиною Польщі по праву вважають Хельську косу та саме місто Хель. Пісчана коса, на якій розташовано три містечка та декілька сіл, простягнулася на 35 км в море. Сьогодні це одне з найулюбленіших місць відпочинку чисельних туристів з різних куточків Європи та світу. 

Найбільш відомим та популярним курортом Хельської коси є Юрата з п’ятизірковими готелями й розкішними пансіонатами. Не слід оминати у Хелі й цікавий Музей рибальства. А якщо вам набридне море - ви можете прогулятися у сосновому лісі, який тягнеться вздовж цілої коси.

Риболовецькі містечка та мальовничі піщані пляжі полюбилися багатьом. Хель став популярним в період між двома світовими війнами. Раніше сюди з’їжджалися на літній відпочинок артисти, політики та заможна інтелігенція.


Якщо ви любите висоту, романтику таємничих гір і відчуття свободи - тоді відпочинок у польських горах саме для вас. В Польщі є цілих три гірських масиви: Карпати, Судети і Свентокришські гори.

Найпопулярнішими гірськими курортами в Польщі є:

• Татри

• Закопане

• Судети

• Бещади

• Долина Косцеліська 

• Орля Перць

• Долина П’яти СтавівКарпатські гори в Польщі поділені Лупківським перевалом (Przełęcza Łupkowska) на Західні і Східні (Zachodnie i Wschodnie).Частиною Західних Карпат власне і є найпопулярніші Татри (Tatry), а також Підгалля (Podhale), Пєніни (Pieniny) і Бескиди (Beskidy). Невелика частина Східних Карпат на території Польщі іменується Бещадами (Beszczady).


Татри - вершина Польщі

Особливістю Татрів є понад триста кілометрів шляхів для туристів в Польщі, організованих за рівнем складності. Є шляхи для прогулянок, для оглядів, є також високогірні. Усі стежки проходять через Татранський національний гірський парк. У Татрах також знаходиться величезне, неймовірне за своєю красою озеро Морське Око, яке журнал The Wall Street Journal включив до п'ятірки найкрасивіших у світі озер.

Закопане - пейзажі, які неможливо забути.Закопане знаходиться на самому півдні Польщі, просто біля підніжжя Татр. Море туристів приїжджає сюди як взимку, так і влітку. Літом тут можна насолодитися природою, неймовірними гірськими пейзажами, влаштувати собі кінну прогулянку, підйом на вершину гори чи покататися на квадроциклах.

Значна частина Татранського парку знаходиться якраз на території Закопане. Тут широко поширена так звана гуральська культура – фольклор із елементами польскої, карпатської, мадярської, словацької культур. «Фестиваль гірських пісень», який відбувається щороку наприкінці серпня в Закопане – найкращий захід, щоб познайомитись із гуральськими піснями, танцями та дізнатися нові цікаві факти про цю культуру. 

Одним з найвідоміших місць для відочинку в Польщі є Мазури - історичний та етнографічний район на півночі Польщі. Мазурські озера Польщі розташовані в північно-східній частині країни. Дванадцять каналів і вісім річок з’єднали між собою 4 тис. озер. Площа такої водної мережі становить більше 300 км². Не дарма Мазури в Польщі називають Краєм Тисячі Озер. Величезні рівнини, порослі зеленню пагорби, прекрасні річки і озера, об’єднані в неосяжну водну мережу. Самі озера оточені величезними лісовими масивами з природними заповідниками та ландшафтними парками. Унікальний край незайманої природи є відмінним місцем, як для відокремленого, спокійного відпочинку, так і для любителів активних видів спорту.

Найбільшими озерами є Снярдви (113,8 км²) і Мамри (104,5 км²) в Мазурському поозер'ї, а найглибше озеро розташоване в Сувальському поозер'ї - Озеро Ханьча, найглибше озеро Польщі і низинної Європи (108,5 м). Більшість озер з'єднані ріками або каналами. Особливо полюбляють туристи Августовський та Ельблонзький канали.

Мазури - справжній рай для любителів вітрильного виду спорту та катання на байдарках. У Мазурах розташована Августовська пуща, пронизана густою сіткою маршрутів та стежок. Тут можна ходити пішки, кататися на велосипедах або їздити верхи на конях. У великих туристичних містечках - Миколайки, Мронгово, Гіжицко, Августув можна відвідати місцеві визначні пам'ятки, різноманітні культурні та спортивні події.

Польща - країна з багатовіковою дивовижною історією. Майже кожне місто чи навіть невеличке містечко тут просякнуте духом різних епох та часів, тож ви не прогадаєте, якщо просто візьмете автомобіль чи автостопом будете подорожувати від міста до міста, щоразу вишукуючи щось нове та вражаюче. А подивитися тут є на що: практично в кожному місті є своя площа з ратушею та неймовірною архітектурою, фонтанами, скульптурами та вуличками, оповитими легендами.

Якщо ви любите історію, красиві міста та архітектуру, а також обожнюєте робити цікаві та неповторні фото - вирушайте в тур містами Польщі. Проживання, харчування та розваги в Польщі коштують відносно недорого, тож кожен турист може вибрати з численних пропозицій те, яке оптимально впишеться в планований бюджет.

Найбільш популярні екскурсійні напрямки в Польщі: 

• Краків

• Варшава

• Лодзь

• Познань

• Гданськ

• Вроцлав

• Люблін

Замки Польщі - мрія всіх романтиків і шукачів пригод. На території країни знаходиться десятки різних фортець і старовинних замків, які викликають подив і захват. Польщу часто називають "країною замків", адже тут вони розмістилися практично повсюдно. До наших днів «дожили» замки 13-14 століть, які споруджували хрестоносці і лицарі, а також вишукані палаци в стилі бароко 17-18 століть. Варто відвідати: 

• Мальборк

• Замок Ксенж

• Курницький замок 

• Королівський замок у Варшаві

• Королівський замок у Кракові

• Замок Ланцут 


Польща - це не тільки неймовірна архітектура, історичні площі міст, замки і палаци. Щороку тут проводяться ще й безліч різноманітних фестивалів - як місцевого, так і світового рівнів. Це фестивалі найрізноманітнішого спрямування: фольклорні, музичні, приурочені різноманітним подіям та святам. 

З музичних фестивалів тут, до прикладу, проводять фестивалі класичної музики (Ланцут, Торунь, Вроцлав), фестивалі сучасної музики (Вроцлав, Познань Закопане, Варшава, Краків), фестивалі органної музики (Краків, Гданськ), безліч пісенних фестивалів — у Кракові, Ополе, Гданську, Сопоті та Вроцлаві) і навіть фестивалі джазової музики  (Вроцлав, Варшава, Краків).


В Польщі також обожнюють різноманітні фестивалі етнографічного спрямування. Поляки шанують та підтримують давні звичаї свого народу, тому фольклорні заходи користуються тут великою популярністю. Проходять вони колоритно: люди, одягнені в традиційне народне убрання, співають народні пісні, виконують традиційні танці, проводяться ярмарки, майстер-класи і частування. Прекрасні фольклорні фестивалі проходять в Торуні, Закопане та в інших польських містах.


Польща рясніє неймовірною кількістю парків розваг, дивовижно цікавих і нестандартних музеїв та розважальних центрів. Поляки вміють веселитися і знають, як зробити цікаве, незвичне та захоплююче місце для розваг. Більшість таких місць розраховані як для дорослих, так і для дітей, тож сумувати не доведеться нікому.


Енерджиландія 
Квиток в Енерджиландію – це квиток у справжню країну мрій: тут на території 26 гектарів розташувалось кількадесят найсучасніших атракціонів: каруселі, кінотеатри 7D, екстремальні американські гірки, театри і амфітеатри, де виступають циркачі, актори та ілюзіоністи,  транслюють найочікуваніші новини мультіндустрії. 

Є в Енерджиландії і планетарій, а ще Water Park, стилізований під тропічний острів, з шезлонгами та басейнами різної глибини. У цьому парку є й безліч інших неповторних розваг, серед яких кожен член сім’ї неодмінно знайде собі щось до душі. 


Африкаріум у ВроцлавіАфрикаріум – це частина відомого Вроцлавського зоопарку і перший масштабний океанаріум Польщі. Він поділений на тематичні зони, що відповідають фауні різних регіонів Африки:

• Червоне море

• Східна Африка

• Берег Скелетів

• Мозамбіцька протока

• Джунглі біля річки Конго


Сімейний парк відпочинку "Магічні Сади" (Яновець)

Сімейний парк відпочинку “Магічні Сади”, розташований в Яновці (65 км від Любліна та 55 від Радома), це ще один чудовий варіант для проведення незабутніх вихідних з дітьми в Польщі. Цей сімейний розважальний парк створений на основі оригінальної казкової історії. Серед сотень квітів, дерев і кущів, ви відкриєте для себе чарівні країни, жителями яких є незвичайні істоти.

Фантастичні персонажі та будівлі в Магічних Садах органічно вписуються в надзвичайно мальовничу природу і здається, що ви теж стали героєм якоїсь казки. Радимо вам не шкодувати часу і відвідати усі представлені зони, як наприклад, Моркв’яне Поле, де ростуть гігантські морквини, місто, яке населяють гноми, Дім Чародія, Гніздо Дракона, Замок Чарівниць та ін.


Копальня солі Wieliczka (Краків)Вєлічка – невелике містечко поблизу Кракова (всього 10 км від його центру), в якому розташований один з найпопулярніших туристичних об’єктів Польщі – масштабна копальня солі з історією у 700 років. Вєлічка – це ціле підземне місто із озерами, вирізьбленими героями, закладами харчування та навіть костелом. Подивитись на красу цієї копальні можна, пройшовши кількома трасами, які є різної довжини та складності.

Особливо цікавою буде уксукрсія Вєлічкою разом з дітьми. Дітей тут запрошують на мандрівку не просто шахтою, а цілою казковою країною Соліландією.

Проходячи підземними коридорами, вони знайомитимуться із секретами Соліландії, розв’язуючи головоломки, зустрічатимуть на своєму шляху фантастичних персонажів, як от дракона Солоня, Скарбника, який пригощає цукерками, чи гномика Солілюдка, почують захоплюючі легенди про добрих духів копальні та інші неймовірно цікаві таємниці, ознайомляться із процедурою добування солі, а також матимуть змогу переглянути мультимедійний показ цікавого матеріалу про копальню на стінах її печер.

Парк мініатюр Inwałd Park (Інвальд)

Основна розвага в Inwałd Park - це відвідини парку мініатюр “Світ Мрій”. Тут можна здійснити незвичайну подорож одразу у кілька країн: Австралію, Грецію, Італію, Китай, Мексику, Німеччину, Францію, ознайомившись із мініатюрними архітектурними пам’ятками, характерними для кожної з них.

Всього за один день ви встигнете побувати поруч з Ейфелевою вежею та Статуєю Свободи, зробити фото біля Бранденбурзьких воріт, пройти повз усю Велику Китайську стіну та помилуватися гондолами у каналі біля площі св. Марка. І при цьому відчути себе гуліверами, адже більшість будівель виконані у масштабі 1:15, а деякі – 1:10.


Центр науки "Коперник" (Варшава)Цей центр можна назвати водночас музеєм науки та величезною дослідницькою лабораторією, у якій щоденно більше тисячі відвідувачів знайомляться з експонатами, беруть участь в експериментах, вчаться різносторонньо сприймати, здавалося б, складні та незрозумілі явища і закони природи, мислити критично, аналізувати та знаходити відповіді на свої питання.

Тут знаходиться 400 експонатів, погрупованих за тематичним принципом, кожен з яких можна оглянути та навіть самостійно протестувати. На усі питання, які виникатимуть у вас в процесі, охоче дадуть відповідь аніматори центру. У Koperniku діє шість постійних інтерактивних виставок, а також Майстерня, Театр Високих Напруг і Театр Роботів. Також варто неодмінно відвідати Парк Першопрохідців і Планетарій Небо Коперника.


Це лише невеличка частина того, що може розповісти про себе Польща. Ця країна комфортна як для навчання, роботи так і для відпочинку — і близькістю розташування, ціновою пропозицією і загалом приязним ставленням до туристів.


Джерело: vsetut.pl