Поиск

Підрахунок банкнот, монет (чоловіки, жінки, сімейні пари)

Пост обновлен 18 нояб. 2019 г.


РОБОТА: Підрахунок готівкових коштів (457).

ВАКАНСИЯ: Актуальна на вже.

Місто: Warszawa.

ОПЛАТА ПРАЦІ НЕТТО ЗА ГОДИНУ: Працівникам до 26 років - 12,95 зл. Старші 26 років - 12 зл. Є можливість отримувати аванси.

ПОТРІБНІ: Чоловіки та жінки


ОБОВ'ЯЗКИ: Підрахунок готівки (грошей) як паперових, так і монет. Робота з комп'ютером, зі спеціальними машинками, які вважають купюри. Ручний підрахунок грошей згідно накладних. Також складання вже порахованих грошей в спеціальні мішки і транспортування їх в певне місце. Обслуговування спеціального транспортного обладнанням, яким перевозять готівку в місце для зберігання - цим займаються чоловіки, так як потрібна фізична сила. Робота в основному сидячи. Робота нескладна, але вимагає уважності і зосередженості ..


ЖИТЛО: можемо надати хостел, частково платний з зарплати ..

РЕЖИМ РОБОТИ: зміни денні і нічні (на об'єкті виставляють графік). Зміни з 06:00 до 18:00 і 18:00 до 06:00. 5-6 днів в тиждень. Від 240 робочих годин за місяць.

ЗАРОБІТНА ПЛАТА В МІСЯЦЬ: 2880-3500 злотих в залежності від відпрацьованих годин.

Додатково: санкнижка не потрібно. Свій зручний одяг і взуття.

ВИД ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ: Umowa zlecenia.

ВІК: 18-50 років.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ: Для роботи потрібна довідка польського зразка про несудимість (допоможемо оформити - вартість 30 злотих, за часом - 30 хвилин). Також важлива комунікативна польська мова. Перед початком роботи проводиться бесіда з інспектором на знання польської мови і тест українською мовою на ПК. Вимога також - хороший зір.