Поиск

Пакування напівфабрикатів


Вимоги: чоловіки. Вік від 20 до 55 років. Віза 3-6 міс. Безвіз за погодженням.


Обов'язки:

- допомога у виготовленні, пакуванні і відвантаженні готової продукції і готових страв;

- підтримання порядку на робочому місці;

- допомога в мийці виробничих машин і прибирання залу.

Графік роботи: 2 зміни 6 днів на тиждень по 12 годин. 8:00 - 20:00 20:00 - 8:00. Є можливість працювати більше годин. Графік роботи встановлюється з початку роботи - тоді вам призначається зміна і місце (виробництво або склад). Є нічні зміни.


Заробітня плата:


17,00 злотих нетто - на виробничих і при упаковці.

17,00 зл - на мийку (можливо тільки при нічній зміні).

Можливі квартальні бонуси - сума залежить від ефективності роботи.


Проживання: 400 zl. Гарні умови.


Додаткова інформація: Робочий одяг надається (комплект робочого одягу: взуття, білі штани, фліс, кепка, рукавички). Надає роботодавець. Під цим одягом повинна бути тепла білизна - берете з собою.


Санепід книжка тільки польська. Велика гардеробна з шафою для документів і інших цінностей. Їдальня обладнана холодильниками і мікрохвильовими печами. Є також автомати, в яких дуже дешево можна купити цілий обід, наприклад, картопля + відбивна + салат - 5 зл. Безкоштовний чай, питна вода і цукор. Якщо п'єте каву, берете з собою. Кава не надається. З собою повинні мати столові прилади і чашку для пиття. Святкові подарунки призначені для працівників, які працюють не менше 3 місяців.


СПЕЦИФІКА РОБОТИ:

мікроклімат - виробництво свіжих продуктів в основному при низькій температурі (5 - 7 градусів) з контрольованою температурою, фізична робота (на ногах), на робочому місці можлива промисловий пил без перевищень, підйом, переміщення продукції в рамках стандартів; транспортування продукції ручним візком.

Одноразово знімають 75 zl за виготовлення PESEL.


Розташування: LISZKI