Поиск

Один з найкращих - Академія фінансів та бізнесу VISTULA


Вступна компанія 2020-2021 р. триває. Абітуєнти ще вагаються стосовнно того, який же вуз обрати. Сьогодні хочемо вкотре поговорити про один з найкращих приватних вузів Польщі - Академія фінансів та бізнесу Вістула.

Саме цей авторитетний університет за останні роки найкраще зарекомендував саме на освітньому ринку Польщі. Він був заснований як Вища Школа Економіки та Інформатики у Варшаві в 1996 році. В 2012 році після об’єднання з Академією Фінансів у Варшаві, навчальний заклад отримав статус Академії та свою теперішню назву. Вуз тісно співпрацює з підприємтсвами і підтримує активних студентів, що робить його унікальним навчальним закладом.

Чому VISTULA? Наведемо 10 переваг цього освітнього закладу, які точно переконають Вас. Отже:

1. привабливі навчальні програми (бакалавріат, магістратура, мовні курси тощо);

2. можливість отримати подвійний диплом;

3. тісна співпраця з бізнесом, що дає широкі можливості щодо подальшого працевлаштування студентів;

4. інститут Конфуція: навчання китайської;

5. дистанційне навчання: навчаєтесь де хочете і коли хочете;

6. міжнародна атмосфера;

7. міжнародні програми обміну студентами;

8. студентські клуби, де молодь займається власними захопленнями та хоббі;

9. привабливі стипендії;

10. сучасний кампус.


Навчання відбувається польською та англійською мовами. Широка пропозиція програм бакалаврату включає більше 30 спеціальностей, підготовлених відповідно до найвищих європейських стандартів. Програми бакалаврату дають можливість розкрити власні можливості і таланти, підготувати до майбутньої професійної діяльності, а також дають міцну основу для продовження навчання в магістратурі.

До опрацювання програм університету Вістула залучені такі бізнес-партнери, як Presspublica and IBM, Global One, D-link, Getin Bank, Aster, Ciech, Alior Bank та інші відомі компанії. На цьому їх участь не закінчується. Компанії виконують такі функції: - надають тренерів; - оплачують студентські практики; - працевлаштовують випускників та студентів закладу. Завдяки співпраці з корпораціями випускникам крім диплому про вищу освіту вручається ще й сертифікат від провідних європейських та світових компаній.


У 2017 році університет виграв ACCA, тобто одну з найважливіших і престижних акредитацій в галузі фінансів та бухгалтерського обліку. Випускники спеціалізації ACCA отримують звання фахівців міжнародного класу в області корпоративного фінансового менеджменту. Університет Вісли - один з 14 університетів, удостоєних сертифіката ACCA. В 2019 році Академія зайняла 1-е місце в престижному рейтингу університетів, "Перспективи" і 5 місце - у рейтингу недержавних університетів.


Більше інформації по факультетах, спеціальностях та оплати за навчання ви можете отримати за телефонами: 0501354594; 0685823066; 0930018392 або за адресою: м. Луцьк, вул. Крилова, 1, оф. 35.