Поиск

Обробка особистих даних - для чого і чому.


Багато громадян, котрі виїздять із України на роботу в Євросоюз, стикаються із таким документом як Згода на обробку особистих даних. Це норма, запроваджена для контролю за конфіденційністю Ваших особистих даних.


Згідно із загальною постановою захисту даних, від 25 травня 2018 року в Європейському Союзі, набули чинності нові правила про охорону особистих даних, відомі як RODO (Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych), Цей закон стосується всіх без вийнятку членів ЄС і мають бути впроваджені! Норма стосується всіх компаній, які обробляють персональні дані резидентів і громадян ЄС, незалежно від їх місця розташування. Фірма, яка просить громадянина про надання персональних даних, повинна проінформувати про мету, період та час їх обробки.


З набуттям новими правилами чинності посилюється і відповідальність за їх порушення. Штрафи сягають 20 млн. євро або 4% річного глобального доходу компанії залежно від того, що більше. В Польші, приміром, передбачено штрафи за порушення законодавства про охорону персональних даних: максимально 100 тисяч злотих за публічне адміністрування, та 10 тисяч злотих для культурних інституцій.


Тому, працівники повинні знати свої права і обов’язки.!Таким чином, цивілізовані країни турбуються про законність всіх дій працедавців на їхній території по відношенню до людини!


Звертайтесь,будемо раді допомогти!

☎️ +380501354594 ☎️ +380685823066