Поиск

Майстер з обплетення дерев'яних меблів (Латвія)Кількість робочих місць: 4 (жінки, можуть бути чоловіки, але з досвідом подібної роботи.)

Види робіт: Датсько-латвійський виробник дерев'яних меблів запрошує на роботу на конкурсній основі по спеціальності «майстер з обплетення деревяних меблів (оплётчик деревяной мебели).

Фірма профільно займається виготовленням різноманітних крісел та стільців. В обов'язки працівника входить обплетення сидінь дерев’яних меблів (в основному стільців). Матеріал: шпагат паперовий, мотузки (див. фотографії).

Праця на період: від зараз, довгострокове працевлаштування, 12 місячний контракт. 


ВИМОГИ:

Вік до 45 років (старший вік до індивідуального узгодження, при умові відповідного досвіду).Досвід професійної роботи - не менше 0,5-1 року. Можуть розглядатися особи без відповідного досвіду під навчання. В першу чергу розглядатимуться кандидати з досвідом плетіння меблів з ротангу, лози та подібних матеріалів.Хороший зір та мануальні здібності.Посидючість.Точність, почуття відповідальності, здатність працювати швидко і самостійно.Фізична витривалість..


РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ:

Робочий час:   повна зайнятість, 5-6 днів на тиждень, 8- годинні зміни. Робота в системі змін (3 зміни).  Індивідуальний робочий графік. Можна брати надгодини.

Оплата праці: під час навчання і випробовувального терміну оплата праці може бути 4 євро, потім оплата 4,5 євро нетто за годину, при хороших результатах зарплата може піднятися до 5 євро нетто за годину. (оплата праці залежить від рівня професіоналізму працівника, від якості та об’єму  проведених робіт).

Проживання: гуртожиток поруч з підприємством, надається роботодавцем безкоштовно, працівник сплачує лише комунальні послуги. Умови проживання відповідають європейським нормативам.

Харчування: за свій рахунок. На підприємстві є їдальня, де працівникам мають знижки на харчування (талони зі знижкою 50%).

Робочий одяг:  потрібно мати свій одяг на перший час. Потім робочий одяг видається.

Форма зайнятості:  трудовий договір, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Місце знаходження закладу праці: Латвія, 60 км. від м. Рига, м. Малпілс.Кандидати без резюме не розглядаються. Фото робіт будуть як перевага.


Код вакансії: 3.