Поиск

Кухар в бістро (Латвія)


Кількість робочих місць: 10-15 осіб, (в пріоритеті чоловіки).


Заклад праці: Мережа закладів домашньої кухні (бістро) LIDOhttps://www.lido.lv/ru/ .


Лідо  - це найпопулярніший серед місцевих та туристів гастрономічний бренд громадського харчування. Лідо на Краста – цілий туристичний об’єкт, обов’язковий до відвідування. Заклади Лідо спеціалізуються на домашній кухні. Мережа нараховує 19 ресторанів, магазинів та кафе, в тому числі в Естонії та Німеччині. В 2016 році мережа здобула нагороду «Топовий роботодавець в сфері громадського харчування 2016».


Види робіт: робота поваром, приготування різних страв, в основному страв домашньої кухні, робота в різних цехах. Дотримання правил безпеки та розпорядку, інші роботи згідно робочої інструкції, тощо.

Праця на період: довгострокове працевлаштування, річний контракт на 12 місяців. Робота не сезонна, підприємство функціонує цілий рік. Працівникові надаються відпустки.


Вимоги:

  • Вік до 45 років (невелике відхилення у віці при хорошому досвіді можемо теж розглядати).

  • Досвід роботи поваром в подібних закладах від 2х років (Наприклад, мережа Пузата хата і т.д.).

  • Знання та вміння приготування страв домашньої кухні. З асортиментом страв, які готуються в Лідо, можна ознайомитися за посиланням https://www.lidopiegade.lv/ru/ Професійна освіта.

  • Сумлінне виконання своїх обов'язків, відповідальність та працьовитість.

  • Без шкідливих звичок.

  • Хороша фізична форма та здоров’я, витривалість, спритність.


Роботодавець пропонує:

Робочий час:   5-6 днів на тиждень. В різних закладах різні графіки роботи. Тому вихідні та графік в робочі дні установлюються згідно індивідуально складеного графіку на підприємстві, де буде працювати працівник.

Близько  220-250 робочих годин в місяць. Можна брати понаднормові. Так як заклади цієї марки користуються великою популярністю, то роботи завжди багато.

Оплата праці: 4  євро/год.  нетто.

Проживання: надається роботодавцем безкоштовно, оплата працівником комунальних. Умови проживання відповідають європейським нормативам. Харчування: в робочі дні 2х разове повноцінне харчування для працівників. Робочий одяг:  робочий одяг та засоби захисту надається роботодавцем. Форма зайнятості:  трудовий контракт на 12 місяців, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства. Відпустки надаються.


Додаткова інформація:

Місце праці: мережа бістро LIDO. Робота на закладах в Ризі та найближчих околицях. Ниже на картинці один із закладів мережі. Один із найпопулярніших туристичних візиток Латвії і Риги.