Поиск

Карта поляка. Що потрібно знатиОстаннім часом, все більш актуальним стає питання , щодо отримання Карти поляка.


Компанія«EuroVista» допоможе Вам, якщо Ви є претендентом для отримання даного документу, адже з нами Ви маєте змогу розширювати свої можливості!


Карта Поляка - це прискорений шлях до польського громадянства. Цей документ дозволить Вам безкоштовно отримати дозвіл на постійне проживання (pobyt stały) у Польщі. Якщо після отримання Карти Поляка, Ви протягом наступного року постійно мешкали у Польщі, то зможете звернутися до воєводи із заявою про визнання себе польським громадянином.


Вигоди від отримання Карти поляка вагомі, і стосуються не лише прискореної процедури отримання польського громадянства. Власник Карти поляка:

  • може без консульського збору отримати довготермінову національну польську візу;

  • може працювати у Польщі без необхідності отримувати дозвіл на роботу;

  • може вести підприємницьку діяльність та здобувати вищу освіту у Польщі на таких самих засадах, що й громадяни Польщі.

Власники Карт поляка мають також право на спеціальну соціальну допомогу у разі переїзду до Польщі і звернення до воєводи про дозвіл на постійне проживання. Для цього подаються окремі заяви до воєводи. За перші три місяці заявник та його/її жінка/чоловік можуть отримати щомісячну допомогу у розмірі 50% мінімальної зарплати. На дитину виплачують допомогу у розмірі 25% мінімальної зарплати. З четвертого по дев’ятий місяць розмір допомоги є нижчим — відповідно, 30% та 15% мінімальної зарплати. У 2018 році розмір мінімальної зарплати у Польщі встановили на рівні 2100 злотих.


Наша компанія надає комплексні  послуги на території Республіки Польща щодо отримання інформації та документів, які необхідні для отримання Карти Поляка. Також ми допомагаємо підготуватися до проходження співбесіди у Консульстві.


Завжди раді вам допомогти!


OPEN UP YOUR NEW VISTA