Поиск

Довідка резидента України: що це таке та навіщо потрібна

Компанія EuroVista (Луцьк), пропонуючи свої послуги, часто отримує питання: "Що таке Довідка резидента України? Для чого вона працівнику, який їде на роботу за кордон? Де її отримати? Як вона виглядає? Що робити з даним документом по приїзді до дому?".

Все дуже просто, насправді! Між 57 країнами світу (в тому числі й Україною) існують міжнародні договори про виключення оподаткування одного й того ж доходу два рази в двох різних державах.

Довідка податкового резидента України є підтверждення того, що особа яка її надала є платником податків в Україні, та звільняє її від сплати податків в державі, в котру вона надається. Відповідно згідно законодавства особа звільняється від сплати податків за кордоном та не звільняється від їх сплати в Україні. Отже, ваші роботодавці в Польші чи в будь якій іншій державі, з вашого прибутку не будуть сплачували податки.

Оформлення довідки податкового резидента займає зазвичай 10 днів, з моменту звернення до податкового органу (розробленний бланк заяви Ви можете там і отримати). Після закінчення цього строку податковий орг


ан зобов'язаний видати довідку затвердженої форми про підтвердження статусу податкового резидента України. По приїзду в Україну Ви маєте платити податок з прибутку фізичних осіб (18% пдфо і 1,5% військовий збір), який вам буде нараховано у разі подання до податкової декларації з даного податку, оскільки автоматично ваша податкова за адресою реєстрації в Україні дані про ваш прибуток в Польші на сьогоднійнішній день не має змоги отримати.


Цікавить виготовлення довідки податкового резидента у Луцьку? Зверніться до менеджерів компанії EuroVista! Контактні телефони: 0930018392; 0501354594 Наш email: eurovistasl@gmail.com