Поиск

Бюджетна поїздка до Польщі або максимум вражень!


Подорож це завжди нові відчуття, емоції, знайомства..... Ми часто подорожуємо на тисячі кілометрів у пошуках нового, але часто забуваємо, що все дивне — поруч.

Так можна охарактеризувати країну, яка зовсім поруч - Польщу.

Всього кілька годин автобусом або 1-2 години літаком і ви потрапите в середньовічну казку, яка виправдає ус і ваші сподівання. Сьогодні ми поговоримо про бюджетну подорож до цієї дивовижної країни, яку кожен, навіть не дуже досвідчений турист, може здійснити.

На території Польщі прекрасно розвинена автобусна мережа перевізника Polski Bus, з допомогою якої можна добратися в кожну точку нашого маршруту. І що важливо для вашого бюджету, вартість поїздки не буде перевищувати €5-6, а якщо запланувати все заздалегідь, то майже завжди є квитки за ціною €1. Окрім того, є інтернет портал, де можна переглянути сполучення між містечками - https://www.e-podroznik.pl/ .

Ціни на проживання у всіх містах маршруту приблизно однакові:

ліжко-місце в хостелі — від €5номер в готелі 3* — від €20 за двохномер в готелі 5* — від €70 за двох

Найпростіший спосіб дістатися до Польщі з України – на літаку. У Wizz Air є дешеві в різні польські міста, в тому числі Катовіце – місто, який знаходиться недалеко від Кракова, і звідки зручно можна почати наш маршрут.

Також є прямі автобусні рейси і потяги з Києва та Львова, або ж можна зробити максимально бюджетний маршрут з кількома пересадками і пішим перетином кордону.

Краків

Всього декілька годин і ви опинитеся в середньовічному Кракові — культурній столиці Польщі. Серце його — Старе місто (занесений в Список культурної спадщини ЮНЕСКО) з просторою площею Ринок, костелом Святої Марії і Вавельським замком. Довгий час Краків був місцем коронації польських монархів, хоча столиця країни перебувала у Варшаві – про це ви зможете дізнатися на екскурсію «Таємниці і велич королівських династій». Дійсно, число місць в Кракові величезна, але що робить цю локацію воістину унікальною — це два місця, що знаходяться поруч з містом. Перше — соляні копальні Велічки з декількома трасами (туристичної та шахтарській), соляної градирнею, церквою і іншими цікавими доповненнями; друге — всесвітньо відомий концентраційний табір Освенцім.

Вроцлав

Наступною зупинкою маршруту стане місто Вроцлав. Це ще один «класичний» польське місто зі старим кварталом і площею Ринок у центрі. Також традиційно у Вроцлаві є свій королівський палац, історичний музей.


Найвідомішою пам'яткою міста є Зал Сторіччя, побудований на честь перемоги над Наполеоном під Лейпцигом. Це чудо архітектурної думки нагадує весільний торт, Капітолій, НЛО, будівля старого бакинського аеропорту одночасно! В будівлі проходять ярмарки, архітектурні виставки, оперні вистави, баскетбольні змагання.

Візитівкою міста стане Центр знань про воду — Гідрополіс. Він розрахований на гостей будь-якої вікової категорії, які зможуть насолодитися 64 інсталяціями в 8 тематичних зонах. Тут навіть можна заглянути в батискаф «Трієст», який у 1960 році занурився в найглибше місце на Землі.

Ви залишаєтеся у Вроцлаві на ніч, радимо відправитися на екскурсію «Містичний Вроцлав».

Лодзь

Дуже цікаве місто, з багатою історією і пам'ятками. Дивно, що в повоєнний час, коли Варшава була зруйнована, Лоздь фактично виконувала роль столиці Польщі у 1948-1949 рр.

Лодзь — це промислове місто, що тільки додає їй особливого шарму та унікальності. Тут фабрики стали музеями, а колишні заводи — торговими центрами і ресторанами. Так, наприклад, варто відвідати музей текстильній промисловості або музей дерев'яної архітектури. Лодзь — це також «кінематографічна» фабрика Польщі. Тут є школа кінематографії і телебачення, музей кінематографа і своя Алея зірок.

У Лодзі знаходиться найдовша пішохідна вулиця в Польщі, на якій затишно розташувалися десятки кафе, ресторанів, пабів, магазинів. Головною фішкою міста є торгово-розважальний комплекс — Мануфактура, розташований на місці колишньої текстильної фабрики. У цехах комплексу знаходяться магазини, кінотеатри, ресторани, арт-інсталяції.

Варшава

У Варшаві відразу відчувається, що ви опинилися в столиці: широкі проспекти, довгі вулиці, високі скляні будівлі. У центрі традиційно знаходиться Старе місто. Правда, йому всього лише 60 років! Варшава не здивує такою великою кількістю пам'яток, як Краків чи Вроцлав, але тут є на що подивитися. Місто дуже динамічний, технологічний, космополітичне.

Настійно рекомендується відвідати незвичайний парк Варшави, який розташований на даху бібліотеки Варшавського університету!

З Варшавою нерозривно пов'язане життя і творчість великого композитора — Шопена. По місту встановлено 15 «співаючих» лавок, сидячи на яких, можна послухати мелодії, написані композитором.

Ще більше вас вразить Центру науки «Коперник» — це не просто музей спадщини Миколи Коперника, тут можна самому стати вченим, перевірити на собі дію всіх фізичних законів. Чудовий вид на місто відкривається з найвищої будівлі — Палацу культури та науки.

Так як Варшава – немаленьке місто, то радимо відправитися на велоекскурсію або автопешеходную прогулянку по ній.


Це звичайно не усе, що варто побачити у Польщі, але повірте - побувавши зхоча б в одному із цих прекрасних міст - Ви закохаєтесь у цю дивовижну країну і обов'язково сюди повернетесь!


Наша компанія надає туристичні послуги по організації будь якого відпочинку. Звертайтесь будь лас ка за консультацією за телефонами: 0685823066; 0501354594; 0930018392 або за адресою нашої туристичної агенції: м. Луцьк, вул. Крилова, 1, оф. 35.