Поиск

Автомобільне виробництво. Угорщина.


Робота по біометрії в Угорщині:

https://youtu.be/quJZ8wiHrnM

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Mosonszolnok, Szabadság út 35, 9245 Hungary


Сфера діяльності: Автомобільна промисловість.

SMR є постачальником відомих автозаводів в Європі, Китаї, Мексиці, Бразилії та Сполучених Штатах як спеціалізований виробник інструментальних панелей, дверних панелей, бамперів і інноваційних пластикових компонентів, вбудованих в транспортні засоби.


Місце роботи: м. Кечкемет.


Назва посади: складальник, візуальний інспектор, оператор машин.


Завдання:

• Збір деталей

• Виконання завдань з контролю якості

• Виконання завдань оператора машин


Вимоги:

• Освіта не менше 8 класів середньої школи.

• Робота в 3-х змінному робочому графіку.


Додаткові умови:

• Досвід роботи в заводських умовах


Порядок роботи:

3-х змінний робочий графік:

Звичайний 3-змінний графік в даний час застосовується тільки на посаді оператор машин. Вони працюють за графіком з 6: 00-14: 00, 14: 00-22: 00, 22: 00-06: 00. З них 7,5 годин є робочий час, який оплачується; а решта півгодини відпочинок. Так, їм не вистачає півгодини протягом робочого дня о 8:00. Якщо підсумувати, то звичайно потрібно витрачати один додатковий день щомісяця під час нічної зміни. В цьому випадку тижнева зміна починається в неділю.

 

2-х змінний робочий графік:

Оператори машин та збирачі поки ще працюють по 2-х змінним робочим графіком, поки не буде доступний 3-х змінний робочий графік. Вони працюють за графіком змін 6: 00-14: 30 13: 30-22: 00. З них 8:00 є робочий час, який оплачується; а решта півгодини відпочинок. Так, їм не потрібно витрачати щомісяця 1 додатковий день. Але коли буде 3-х змінний робочий графік, вищевказане буде також актуальним для них.


Оплата:

Базова заробітна плата: протягом випробувального терміну (3 місяці) брутто оплата в місяць тисяча дев'яносто два Фор. / Годину для всіх трьох посад

Після випробувального терміну автоматичне збільшення: оплата в місяць 1149 Фор. / Годину для всіх трьох посад

Корекція по змінність роботи: 30%


За працю в понаднормові години: по буднях 50%, по суботах 100%, в неділю 150%.


Кафетерій:

брутто 7.519 Фор. / Міс (нетто 5000 Фор.)

після випробувального терміну - 29000 Фор., на продуктову карту, які можна буде витратити на кілька продуктів в мережі супермаркетів.


Бонус: бонус за виконання на основі базової виплати - до 20% (до 12% індивідуальної, до 8% загальної ефективності заводу).

Бонус за ефективність заводу оплачується 1 раз в рік, за ефективність виплачується щокварталу, раз на місяць після випробувального терміну.


Компенсація вартості проїзду додому: один раз в місяць по рахунку-фактурі в Закарпатті.


Можливий чистий місячний заробіток:

Під час випробувального терміну: 145.000 - 168.000 Фор.

Після випробування: 166.000- 191.000 Фор.


Чистий тримісячний бонус: до 75.000 Фор.

Це без урахування понаднормових, за 168 годин.

Розміщення: В Кечкемет

Háry Hotel

https://hotelhary.hu/

Готель для робітників розташований на площі Золтана Кодая, Кечкемет. Красиво оформлені, світлі номери забезпечують відпочинок для всіх співробітників. Неподалік магазини з довгим часом роботи. Ми забезпечуємо безкоштовну парковку для наших гостей, що прибувають на автомобілі.

У будинку є 2 і 3-місні номери, які оснащені новими меблями: холодильником, ліжком, столиком, кріслом, шафою, спальним приладдям і постільною білизною. У будівлі Інтернет забезпечується Wi-Fi мережею для всіх співробітників, а в кожному номері є телевізор. Загальна кухня має приналежності для смаження, варіння і розігрівання їжі. Для прання є пральні машини.


Код вакансії: 8.