Поиск

Пакування одягу в брендовому інтернет-магазині INGRAM


INGRAM - упаковка одягу в брендовому інтернет магазині.

Дати заїздів 19/11 і 26/11.

Тільки візи, в основному дівчата. Umowa o prace!

Упаковка одягу в брендовому інтернет магазині

http://www.docdata.pl/home.html

Потрібні: чоловіки, жінки.

Обов'язки: перевірка повернулися речей на відсутність пошкодження і слідів використання; введення інформації по товару через ПК + сканер; упаковка товару.

Ставка: 15 злотих брутто за перші 3 місяці / 15,75 кожний наступний місяць.

Ставка нетто: близько 10,80 злотих нетто протягом перших 3 місяці / близько11,30 злотих кожний наступний місяць.


Іноді, в зв'язку з великою виробничою необхідністю, на прохання клієнта можуть бути понаднормові години, понаднормові оплачуються 100% за роботу понад 6 днів на тиждень, у вихідні та святкові дні, понаднормові 50% протягом світлового дня і 100% протягом нічних змін. Доплата за роботу в нічний час 20% + за кожну відпрацьовану місяц 2 100% оплачуваних дня відпустки, 75% оплачуваної лікарняного, безкоштовне проживання + премії за продуктивність + премії за відсутність прогулів і запізнень.

Три зміни, робота з понеділка до суботи, надається вихідний день протягом тижня. Робота по 8 годин, включаючи 30 хв. перерви, з яких 15 хвилин - це оплачувані і 15 хвилин неоплачуваних.

Навчання триває 2 дні і оплачується нормально, як звичайний робочий день - після 2 днів співробітник проходить дуже простий іспит, після здачі якого співробітник може працювати самостійно. Все навчання і іспит проходять російською та українською мовами.

Вік: 18 - 45, дуже важливо, щоб працівник не хворів на діабет (у нас проблема з отриманням постанови від лікаря серед людей, хворих на цукровий діабет)


Роботодавець оплачує взуття та футболки, якщо працівник пропрацює хв. 3 місяці, якщо співробітник звільниться завчасно, буде стягуватися плата за взуття в розмірі 75 zł;

Житло: безкоштовне.

Важлива інформація! Працівник оплачує житло заздалегідь у коменданта за 2 днів з моменту прибуття (близько 44 злотих).

Після підписання трудового договору і виходу на роботу, житло надається безкоштовно;

Номери в основному 4-місні (іноді 2 місцеві), пральна машина, холодильник, wi-fi. Локалізація проживання від місця роботи близько 2 км.

Відсутність харчування. На території складу є можливість скористатися їдальні. На території їдальнею стоять апарати з продажу гамбургерів, бутербродів, шоколаду, чаю, кави.

Місто роботи: Świebodzin 100 км від Познані.

Доїзд: безкоштовний.

Графік роботи: по 8 ч. 3 зміни 6-14; 14-22; 22-6.

Умова про праце + повний соц. пакет.

Допомагаємо робити карту побиту і Зезволенія.

Вимоги: базові вміння в обслуговуванні комп'ютера.


Код вакансії: 8.